درباره ما | نشر دانشگاهی كيان

ورود اعضا

درباره ما

نشر دانشگاهی کیان با چاپ بیش از 500 عنوان کتاب در بخش دانشگاهی فنی و مهندسی و علوم پایه توانسته است در طول بیش از یک دهه تلاش مستمر ‌در حوزه ­ی نشر (1387جایگاه ویژه­‌ای میان علاقه‌مندان کتاب­‌های تخصصی و دانشگاهی پیدا کند. این نشر قصد دارد در سایه­‌ی الطاف الهی و همت متخصصان جوان و دانش­‌محور حوزه­‌ی چاپ و نشر و نیز به کمک قلم توانای نویسندگان برجسته دانشگاهی و صنعتی عضو خانواده­ خود، دسترسی آسان علاقه‌مندان اعم از دانشجویان، پژوهشگران و نیز اساتید ارجمند را به محتوا و کتاب­‌های پربار و غنی بومی فراهم سازد.

در این راستا، این نشر با توجه به نیاز مبرم بخش دانشگاهی و نیز صنعتی کشور به کتاب­‌های فارسی مناسب و پرمحتوا در حوزه­ فنی و مهندسی، اقدام به راه‌اندازی و گسترش دپارتمان­‌های تخصصی براساس رشته­‌های دانشگاهی و تحقیقاتی نموده و افتخار همکاری با اساتید به نام و اهل فن و دانشجویان مقاطع تحصیلات تکمیلی فعال در جهت بررسی نیازها و موانع تولید و نشر کتاب‌‌های درسی و دانشگاهی و مراجع آموزشی و کاربردی با هدف نگارش اصولی کتاب، مطابق با روش­‌ها و استانداردهای نوین آموزشی را در کارنامه­ خود دارد و توانسته است با استفاده از تخصص ارزشمند اعضای آکادمیک این دپارتمان‌­ها در بخش‌های تالیف، ترجمه و نیز ویراست کتب فنی و مهندسی، با توجه به بازخوردهای سازنده و متفکرانه­ مخاطبان، اقدام به چاپ کتاب­‌های ارزشمند و کاربردی نماید.  

به این منظور از تمامی علاقه‌مندان و پژوهشگران عرصه­ علوم فنی و مهندسی درخواست می­‌شود پیشنهادهای خود را در زمینه­ چاپ و نشر کتاب­‌های ارزنده­ خود مطرح نمایند تا دست در دست یکدیگر در جهت دستیابی به دانش فنی و فناوری­‌های جدید و بهبود کمی و کیفی منابع علمی حوزه­ آموزش و پژوهش گام برداریم.

برای درج پیشنهاد و انتقادهای خود درمورد کتاب­‌های این مجموعه از گزینه­‌های پیش­‌بینی‌­شده برای نظرخواهی در صفحه­ مربوط به هر کتاب در وب­سایت و نیز برای پیشنهاد چاپ کتابتان از گزینه­ موجود در صفحه­ آغازین وب­سایت استفاده نمایید. همچنین علاقه‌مندان کتاب‌­های فنی و مهندسی می­‌توانند با دنبال کردن صفحه اینستاگرام نشر و عضویت در کانال تلگرام به آدرس kianpublication@ و نیز سیستم اطلاع‌‌رسانی انتشارات کیان از جدیدترین کتاب­های چاپ شده توسط این نشر مطلع گردند.