.ajax{ display: none; }

مرجع کاربردی AutoCAD | نشر دانشگاهی كيان

ورود اعضا
امتیاز:
تعداد امتیاز ها: 1

مرجع کاربردی AutoCAD

مشخصات:
تعداد صفحات: 768
قطع: وزیری
کتاب دارای DVD می باشد (گزارش اشكال)
شابک: 9-047-307-600-978
تاریخ و نوبت چاپ: اول 93
وزن: 1170 گرم
قیمت اصلی:
350000ریال
قیمت با تخفیف: 315000ریال

به شما تبریک می گوییم، چرا که کامل ترین کتاب AutoCAD به زبان فارسی را در دست دارید. اثر حاضر تجربه ی حاصل از سال ها تدریس و تالیف بالغ بر بیست عنوان کتاب در زمینه ی نرم افزار AutoCAD است.
شما مهندس مکانیک هستید یا یک تکنسین طراحی صنعتی؟ شاید هم مهندس معمار هستید که کارتان ایجاد بناهای غول پیکر است؛ و یا ممکن است کار شما طراحی دکوراسیون باشد. اگر هم دانشجوی هر یک از موارد اشاره شده هستید یا تنها از روی علاقه ی شخصی به این نرم افزار تعلق خاطر دارید، فرقی ندارد؛ باز هم این کتاب برای شما مفید خواهد بود.
کتاب حاضر به شما کمک می کند که در کوتاه ترین فاصله ی زمانی و به راحت ترین شکل ممکن با AutoCAD آشنا شده و ایده های خود را به شکلی خلاقانه در صفحه ی نمایشگر رایانه  پیاده کنید. یکی از ویژگی های منحصر به فرد این کتاب کامل بودن آن است؛ ضمن آن  که آموزش به نحوی است که بدون توجه به نسخه ی برنامه، می توانید از مطالب کتاب بهره ببرید. البته مبنای تهیه ی این اثر و مطالب موجود در آن، جدیدترین و به روزترین نسخه ی نرم افزار AutoCAD تا لحظه ی انتشار این کتاب است.
با استفاده از این کتاب، ترسیم پلان های ساختمانی و نیز طراحی مدل های پیچیده ی قطعات صنعتی کار ساده ای خواهد بود. برای حرفه ای¬شدن و خلق ترسیم های حیرت انگیز عجله کنید!

DVD همراه شامل:
 نرم افزار Autodesk AutoCAD 2015
 نسخه های 2012 تا 2015 برنامه ی Persian

فایل تصویری راهنمای کامل نصب را از لینک زیر دانلود فرمایید

kianpub-cad_installation.rar

دیدگاه خود را با دیگران به اشتراک بگذارید: اضافه نمودن دیدگاه جدید