آموزش گام به گام MSP 2013 | نشر دانشگاهی كيان

ورود اعضا
آموزش ام اس پی 2013
امتیاز:
تعداد امتیاز ها: 2
یک فصل از کتاب را بخوانید

آموزش گام به گام MSP 2013

مشخصات:
تعداد صفحات: 360
قطع: وزیری
کتاب دارای DVD می باشد (گزارش اشكال)
شابک: 1-146-307-600-978
تاریخ و نوبت چاپ: سوم 95
وزن: 740 گرم
قیمت اصلی:
225000ریال
قیمت با تخفیف: 180000ریال

زمان، هزینه و عملکرد، از اساسی ترین فاکتورهایی هستند که در مقوله برنامه ریزی و کنترل پروژه در مرکز توجه قرار دارند و اندازه گیری و تحلیل این فاکتورها بدون استفاده از ابزارهای کارا و سودمند، نتایج مطلوبی را به همراه نخواهد داشت. با این حساب در دو دهه اخیر، استفاده از ابزارهای محاسبه گر قوی از جمله نرم افزارها، رشد سریعی داشته است. شرکت Mirosoft Project در جهت این نیاز قدم برداشته و آخرین نسخه موجود Mirosoft Project 2013 است که نسبت به نسخه های پیشین از قابلیت های بیشتری برخوردار است.
در این مجموعه، جنبه های مختلف این نرم افزار همگام با فرآیند مدیریت پروژه بررسی می شود. مباحث این کتاب، حاصل تلاش چندین ساله اعضای تیم مدیریت و کنترل پروژه گروه نرم افزاری دانشکده مهندسی صنایع دانشگاه علم و صنعت ایران و تجارب آنها در این زمینه و نیز تجربیات و آموخته های حاصل از برگزاری چندین دوره آموزشی این نرم افزار در دانشگاه علم و صنعت ایران است.
مطالب کتاب به صورت فرآیندی منظم، هدفمند و پیوسته مطرح شده است که این امر از یک سو درک و فهم فرآیند برنامه ریزی و کنترل پروژه و همچنین روند ارتقای مهارت ها را به مراتب تسهیل می نماید و از سوی دیگر باعث می شود تا خواننده محترم همگام با کتاب به صورت عملی یک پروژه را دنبال کند و از مطالعه منظم کتاب لذت ببرد.

درون دی وی دی همراه کتاب در پوشه Crack یک فایل راهنمای لاتین وجود دارد که برای دسترسی به راهنمای فارسی می توانید به قسمت فایل های مرتبط در همین صفحه مراجعه نموده و فایل مورد نظر را دانلود فرمایید.