مجموعه کتاب‌های استخدامی نشر کیان | نشر دانشگاهی كيان

ورود اعضا

مجموعه کتاب‌های استخدامی نشر کیان

همیشه برای کسب آمادگی برای شرکت در آزمون‌ها، نیاز به منابعی داریم که خیالمان را راحت کند؛ به‌خصوص آزمون‌های استخدامی که خیلی خیلی برای ما مهم‌اند. 

نشر کیان در این زمینه کتاب‌هایی را به عنوان منبع ارزشمندی برای این آزمون‌ها منتشر کرده و تمام تلاش خود را به‌کار گرفته تا کتاب‌ها با شیوه اصولی تدوین شوند، بدون غلط باشند، پاسخ‌ها درست و تا جای ممکن تشریحی باشد و سوال‌های مشابه آزمون‌های برگزارشده، استاندارد و بدردبخور در کتاب ارایه شوند. برای این کتاب‌ها تلاش و کوشش بسیار زیادی شده و نظارت دقیقی بر تولید و چاپ این کتاب‌ها انجام گرفته است.

یقین داریم با مقایسه محتوایی و فیزیکیِ این کتاب‌ها با سایر منابع موجود، متوجه تلاش‌ها و نیز کیفیت آثار نشر کیان در این زمینه خواهید شد.

در ادامه می‌توانید معرفی مختصری از این کتاب‌ها را ببینید.


 

مجموعه درس‌نامه‌ها و آزمون‌های استخدامی

اگر در پی کسب آمادگی برای شرکت در آزمون‌های استخدامی هستید، بی‌شک کتابی کامل‌تر و دقیق‌تر از این اثر نخواهید یافت. جدیدترین منبع سوالات آزمون‌های استخدامی وزارتخانه‌ها و سازمان‌های دولتی و همچنین نهادها و شرکت‌های خصوصی معتبر و نیز بانک‌ها و موسسات عالی در کلیه‌ی رشته‌ها در این کتاب با رعایت استانداردهای آزمون‌های رسمی ارایه شده است.
ویژگی جالب این کتاب، درس‌نامه‌های بسیار ارزشمند و کاربردی شامل نکات مهم و حیاتی در کلیه مباحث عمومی و تخصصی است که ابتدای هر فصل با زبانی روان و شیوه‌ای دقیق و آموزشی آمده است. در انتهای هر فصل، پاسخ‌های تشریحی نیز برای آمادگی حداکثری شما در نظر گرفته شده است. با این حساب، هم کامل است و هم دقیق؛
خوب بخوانید تا اگر همه چیز خوب پیش برود استخدام شوید!

این کتاب تمام سرفصل‌های آزمون‌های استخدامی در بخش عمومی را در خود دارد و با رعایت استاندارد آزمون‌های سازمان سنجش، برای آمادگی در آزمون دستگاه‌های اجرایی، بخش خصوصی، شهرداری‌ها، بانک‌ها، آموزش و پرورش، وزارت بهداشت و سایر ارگان‌ها و ادارات دولتی و غیردولتی مفید و مناسب خواهد بود.

سرفصل‌های کتاب:

  • O ریاضبات،       O زبان و ادبیات فارسی،   O معارف اسلامی،   O اطلاعات عمومی،    O هوش و استعداد تحصیلی،   
  • O زبان انگلیسی   O کامپیوتر،                  O حسابداری،         O بانکداری و مدیریت

>> یک فصل و فهرست مطالب کتاب را بخوانید<<

>> با کلیک روی اینجا صفحه کتاب را ملاحظه کنید<<


 

مجموعه درس‌نامه‌ها و آزمون‌های استخدامی بانک‌ها

موفقیت در آزمون استخدامی بانک‌ها و موسسات مالی را با مطالعه این کتاب تجربه کنید...

این اثر براساس جدیدترین سرفصل‌ها و منابع آزمون‌های استخدامی بانک‌ها، موسسات مالی و اعتباری دولتی و خصوصی، تدوین و تالیف شده است و مولف آن کوشیده است با توجه به شرایط و منابع جدید آزمون‌های استخدامی بانک، سوال‌های هر بخش‌ را ضمن رعایت اصول و قواعد حاکم بر آزمون‌ها به شکلی دقیق و حساب‌شده‌، طراحی و تدوین کند و پاسخ‌های تشریحی، بی‌غلط و کاملی را برای تمامی سوال‌ها، در انتهای هر بخش ارایه نماید. در این کتاب، چیدمان بخش‌ها متناسب با سرفصل آزمون‌های جدید انجام گرفته است و مزیت آن را می‌توان درس‌نامه‌های ابتدای هر بخش دانست که در این درس‌نامه‌ها بیشترِ اطلاعات لازم برای دوره کردن و یادآوری مطالب آزمون، ارایه شده است.
اگر به دنبال کتابی هستید که اشکال‌ و غلط در آن حداقل ممکن باشد و مولف آن وسواس خاصی را در تهیه، طراحی و تدوین سوال‌ها به خرج داده باشد، این اثر را با خیال آسوده مطالعه کنید.‌..

این کتاب با رعایت استاندارد آزمون‌های سازمان سنجش، تمام سرفصل‌های آزمون‌های استخدامی در بخش عمومی را در خود دارد و علاوه بر آن، سرفصل درس‌ها و آزمون موسسات مالی و بانک‌ها نیز در آن پیش‌بینی شده است. 

این کتاب، برای آمادگی در آزمون بانک‌های دولتی و خصوصی و موسسات مالی، دستگاه‌های اجرایی، بخش خصوصی، شهرداری‌ها، آموزش و پرورش و سایر ارگان‌ها و ادارات دولتی و غیردولتی مفید و مناسب خواهد بود.

سرفصل‌های کتاب:

  • O ادبیات فارسی،     O معارف اسلامی،     O زبان انگلیسی   O هوش و استعداد تحصیلی،     O فناوری اطلاعات،  O اطلاعات عمومی و شناخت مسایل روز،  O ریاضیات عمومی،  O آمار و احتمال،     O مدیریت،        O اقتصاد،      O حسابداری،      O بانکداری 

>>یک فصل و فهرست مطالب کتاب را بخوانید<<

>>با کلیک روی اینجا صفحه کتاب را ملاحظه کنید<<


 

نمونه سوال‌های آزمون‌های استخدامی و اطلاعات عمومی - ویرایش دوم

اگر قرار است برای شرکت در آزمون‌های استخدامی آماده شوید، این کتاب نیز مجموعه‌ی کامل و بی‌نقصی از نمونه سوال‌های مورد نظر شما را در اختیارتان قرار می‌دهد. این کتاب مبتنی بر نمونه سوال و آزمون است و از خصوصیات این کتاب می‌توان به پاسخ‌های دقیق و تشریحی آن اشاره کرد. هرجا که لازم بوده، پاسخ‌ها به‌صورت توصیفی و تشریحی آمده است. 

این کتاب، برای آمادگی در آزمون عمومی دستگاه‌های اجرایی، بخش خصوصی، شهرداری‌ها، آموزش و پرورش، بانک‌ها و موسسات مالی و سایر ارگان‌ها و ادارات دولتی و غیردولتی مفید و مناسب خواهد بود.

سرفصل‌های کتاب:

  • O ادبیات فارسی،     O معارف اسلامی،   O کامپیوتر،   O اطلاعات عمومی و شناخت مسایل روز  O زبان انگلیسی   O هوش و استعداد تحصیلی،     O آمار و احتمال، ،  O ریاضیات عمومی،    

>>یک فصل و فهرست مطالب کتاب را بخوانید<<

>>با کلیک روی اینجا صفحه کتاب را ملاحظه کنید<<


 

مجموعه سوالات طبقه‌بندی شده مصاحبه حضوری - ویرایش دوم

در این اثر که مورد استقبال فراوانی قرار گرفته و به چاپ‌های متعددی رسیده، سعی شده است تا همه سوال‌ و جواب‌های مربوط به مصاحبه گزینش و سنجش صلاحیت عمومی داوطلبان استخدام در «وزاتخانه‌ها، ادارات، سازمان‌ها و دستگاه‌های دولتی و خصوصی» به شکل مختصر و مفید، گردآوری و تدوین شود. این سوال‌های طبقه‌بندی‌شده شامل موارد زیر است:
- احکام شرعی و چهارده معصوم (ع) ؛
- دانستنی‌های قرآن مجید ؛
- تاریخ اسلام و تاریخ معاصر ایران ؛
- وصیت‌نامه امام (ره) و قانون اساسی ایران ؛
- نهادها و سازمان‌های سیاسی و اقتصادی ؛
- اصطلاحات و واژگان حایز اهمیت ؛
- اطلاعات عمومی مفید و ... .