ساخت پروژه ها با V-Ray و 3ds Max | نشر دانشگاهی كيان

ورود اعضا
امتیاز:
تعداد امتیاز ها: 0
یک فصل از کتاب را بخوانید

ساخت پروژه ها با V-Ray و 3ds Max

مشخصات:
تعداد صفحات: 328
قطع: وزیری
کتاب دارای DVD می باشد (گزارش اشكال)
شابک: 8-044-307-600-978
تاریخ و نوبت چاپ: اول 93
وزن: 510 گرم
قیمت اصلی:
185000ریال
قیمت با تخفیف: 148000ریال

شاید بی اغراق بتوان گفت عمده ی دستاوردهای پیشرفته امروز و فردای بشر، مدیون تصویرسازی های خیره کننده و حیرت آور از تصورات و طرح های ذهنی با استفاده از نرم افزارهای قدرتمندی چون 3ds Max است. قدرت تصویرسازی این نرم افزار به کمک پلاگین های ارزشمندی چون V-Ray در خلق صحنه  های واقعی به نحوی است که کوچکترین جزییات از تصاویر واقعی و حتی تخیلات، قابل اجرا و پیاده سازی است.
اگر پیش از این به این نرم افزارها مراجعه کرده اید و قصد دارید به تجارب خود در این زمینه بیفزایید و یا نکات و ترفندهای جالبی را بیاموزید، با این کتاب همراه شوید. در این کتاب سعی شده است تا شما به صورت عملی و توسط پروژه های متنوع و کاربردی با پارامترها و نحوه ی کار با نرم افزار 3dsMax و V.Ray و حتی Photoshop آشنا شوید. در هر فصل یک پروژه از مرحله ی مدل سازی تا ماده سازی، نورپردازی و رندرینگ توضیح داده شده است و در برخی از آنها در مورد تکنیک های Post Production صحبت شده است.
برای درک دقیق و مناسب از مطالب این کتاب و پیشرفت تا حرفه ای شدن، مراحل را گام به گام دنبال کرده و به همراه آن از تصاویر رنگی موجود در لوح فشرده ی همراه کتاب استفاده کنید. توجه داشته باشید که مطالب این کتاب به نحوی مطرح شده که در تمامی نسخه های 3ds Max وV-Ray و نیزPhotoshop قابل استفاده باشد.
چیزی تا حرفه ای شدن شما نمانده است!