آموزش جامع طراحی و تولید با نرم افزار Unigraphics NX7 | نشر دانشگاهی كيان

ورود اعضا
طراحی و تولید با NX7
امتیاز:
تعداد امتیاز ها: 1
یک فصل از کتاب را بخوانید

آموزش جامع طراحی و تولید با نرم افزار Unigraphics NX7

مشخصات:
تعداد صفحات: 344
قطع: وزیری
کتاب دارای DVD می باشد (گزارش اشكال)
شابک: 7-083-307-600-978
تاریخ و نوبت چاپ: چاپ اول 1394
وزن: 620 گرم
قیمت اصلی:
190000ریال
قیمت با تخفیف: 152000ریال

نرم‌افزارUnigraphics NX7 SIEMENS که از محصولات شرکت UGS آمریکاست، یکی از قدرتمندترین و پرکاربردترین اعضای این خانواده‌ی نرم‌افزاری است و در آمریکا و کشورهای اروپایی به‌طور گسترده مورد استفاده قرار گرفته است. در ایران نیز با همین رویکرد و به‌موازات به‌کارگیری نرم‌افزارهای SolidWorks و CATIA، فرایند ظهور و آموزش و نیز به‌کارگیری نرم‌افزار Unigraphics آغاز شده است و از این منظر تا رسیدن به مقصد نهایی، یک مسیر طولانی در پیش خواهد بود.
با توجه به قدمت طراحی این نرم‌افزار نسبت به نرم‌افزارهای مشابه همچونSolidWorks ، CATIA و سایر موارد، از مهم‌ترین مزایای کاربردی آن می‌توان به سهولت و سرعت بیشتر در اجرای فرمان‌ها، گرافیک نمایش بسیار مطلوب، سرعت بالای حلگرها و قابلیت مانور گسترده بر روی سطوح پیچیده اشاره نمود؛ به‌گونه‌ای که استفاده از آن در صنایع هواپیماسازی و توربین‌سازی و طراحی پره‌ها که با سطوح پیچیده سروکار بیشتری دارند، بسیار توصیه شده است.
ارائه‌ی مثال‌های متنوع جهت مدل‌سازی قطعات مختلف و بیان نحوه‌ی تهیه‌ی مجموعه‌های مونتاژی و تحلیل اجزای یک مجموعه و همچنین استخراج نقشه‌های ساخت و برنامه‌های تولید از قطعات مدل‌سازی شده و استفاده از هردو سیستم واحدهای SI و اینچی، از نقاط قوت این اثر می‌باشند.

راهنمای کامل تصویری نصب را از قسمت فایل های مرتبط دانلود فرمایید