مدیریت مراجع در مقاله ها و پایان نامه ها با EndNote | نشر دانشگاهی كيان

ورود اعضا
endnote
امتیاز:
تعداد امتیاز ها: 1
یک فصل از کتاب را بخوانید

مدیریت مراجع در مقاله ها و پایان نامه ها با EndNote

مشخصات:
تعداد صفحات: 293
قطع: وزیری
کتاب دارای CD می باشد (گزارش اشكال)
شابک: 5-102-307-600-978
تاریخ و نوبت چاپ: 1394 اول
وزن: 580 گرم
قیمت اصلی:
850000ریال
قیمت با تخفیف: 680000ریال

در نگارش سندهای علمی نظیر مقالات، کتاب‌ها و پایان‌نامه‌ها همواره نیاز خواهد بود که منابعی که از نتایج آنها استفاده شده، مورد استناد قرار بگیرند؛ در غیر این صورت اعتبار علمی مطالب زیر سوال خواهد بود. نرم‌افزار EndNote، محصولی از شرکت تامسون رویترز (Thomson Reuters) است که برای ذخیره‌سازی و سازماندهی مراجع و منابع در آماده‌سازی متون علمی مورد استفاده قرار می‌گیرد. با این برنامه می‌توان مراجعی که در نگارش پایان‌نامه، مقاله، کتاب و یا هر سند علمی دیگر مورد استفاده قرار گرفته را سامان‌دهی و مدیریت نمود. همچنین با استفاده از EndNote می‌توان به سادگی مقالات را در پایگاه‌های داده‌ی اینترنتی جست‌وجو و به فهرست مراجع موجود اضافه کرد. علاوه بر آن، با استفاده از الگوهای موجود در این نرم‌افزار امکان آماده‌سازی سریع مقالات برای ناشران و مجلات مختلف فراهم خواهد بود.
این کتاب به آموزش نسخه X7 نرم‌افزار EndNote می‌پردازد و سعی بر آن بوده است که مطالب به شیوه‌ای مصور و به دور از تکلف بیان شوند. همچنین فصولی جهت پوشش دادن نکات پیشرفته در کتاب قرار داده شده‌اند تا علاوه بر کاربرانی که فاقد آشنایی اولیه با نرم‌افزار EndNote هستند، کاربران با آشنایی مقدماتی نیز بتوانند از محتوای کتاب استفاده نمایند. همچنین فصلی جهت آموزش سریع نرم‌افزار در انتهای کتاب قرار داده شده است تا کاربرانی که قصد یادگیری نرم‌افزار در کوتاه‌ترین زمان ممکن را دارند بتوانند با مراجعه به این فصل، نحوه کار با نرم‌افزار را به سرعت فرابگیرند.

نصب را با استفاده از فایل اجرایی موجود در سی‌دی همراه کتاب انجام دهید و در مراحل نصب گزینه Demo یا Trial را انتخاب کنید. در نهایت فایل‌های فعالساز را درون پوشه‌ای که عملیات نصب در آن انجام شده جایگزین فایل‌های قبلی کنید.