دینامیک سیالات محاسباتی کاربردی با ANSYS FLUENT | نشر دانشگاهی كيان

ورود اعضا
آموزش کاربردی فلوئنت
امتیاز:
تعداد امتیاز ها: 1
یک فصل از کتاب را بخوانید

دینامیک سیالات محاسباتی کاربردی با ANSYS FLUENT

مشخصات:
تعداد صفحات: 296
قطع: وزیری
کتاب دارای DVD می باشد (گزارش اشكال)
شابک: 8-099-307-600-978
تاریخ و نوبت چاپ: دوم 97
وزن: 670 گرم
قیمت اصلی:
375000ریال
قیمت با تخفیف: 300000ریال

نرم‌افزار ANSYS Fluent قوی‌ترین و محبوب‌ترین نرم‌افزار محاسبات دینامیک سیالات است.این نرم‌افزار با بهره‌گیری از امکانات ANSYS در تمام موسسات و مراکز مهم صنعتی دنیا یک ابزار تحقیقاتی مناسب برای طراحی،المان‌بندی و شبیه‌سازی مکانیکی پدیده‌ای فیزیکی در حوزه‌ی سیالات است. ANSYS Fluent توسط زبان برنامه‌نویسی قدرتمند C نوشته شده است که به کاربران حرفه‌ای اجازه بهره‌گیری از انعطاف این زبان برنامه‌نویسی برای نوشتن کدهای پیشرفته در محیط نرم‌افزار را می‌دهد. با نگاهی بر مقالات معتبر در زمینه مهندسی مکانیک، هوافضا و شیمی به نقش مهم این نرم‌افزار به عنوان یک ابزار در دست محققین پی می‌بریم.
این کتاب به گونه‌ای تنظیم شده است که نیاز دانشجویان و محققان مهندسی مکانیک، هوافضا و شیمی را با ذکر مثال‌های کاربردی و متنوع برطرف می‌سازد. ذکر مطالب تئوری CFD در فصل ابتدایی کتاب را جذاب تر می کند. رویکرد کتاب به گونه‌ای است که مخاطب پس از پایان مطالعه آن قادر به حل مسایل پیشرفته خواهد شد.
کتاب حاضر حاصل چندین سال تجربه‌ی علمی و عملی مولف در دانشگاه و صنعت می‌باشد.

برای نصب نرم‌افزار، ابتدا DVD1 را در کامپیوتر خود قرار دهید. در صفحه اتوران باز شده، گزینه «محتویات DVD» را کلیک کنید. برای نصب این نرم‌افزار به برنامه‌ای برای خارج کردن فایل‌ها از حالت فشرده نیاز دارید. در صورتی که چنین برنامه‌ای بر روی سیستم شما نصب نیست از گزینه‌ی WinRAR استفاده کنید. سپس در صفحه ظاهر شده بر رویANSYS 15 Part 1 کلیک کنید و فایلAF 15.Part1.rar را در محل مناسبی از هارد دیسک خود کپی کنید. همین روال را برای DVD2 انجام دهید و فایلAF 15.Part2.rar را در کنار فایلAF 15.Part1.rar قرار دهید. حال فایل را از حالت فشرده خارج کنید. سپس برای نصب نرم‌افزار به راهنمای نصب مراجعه کنید.

لطفا فایل راهنمای کامل تصویری نصب را از اینجا دانلود کنید.