تحلیل و امکان سنجی طرح های اقتصادی با COMFAR | نشر دانشگاهی كيان

ورود اعضا
کامفار
امتیاز:
تعداد امتیاز ها: 1
یک فصل از کتاب را بخوانید

تحلیل و امکان سنجی طرح های اقتصادی با COMFAR

مشخصات:
تعداد صفحات: 352
قطع: وزیری
شابک: 4-125-307-600-978
تاریخ و نوبت چاپ: 1395 اول
وزن: 580 گرم
قیمت اصلی:
850000ریال
قیمت با تخفیف: 680000ریال

پیش از هرچیز برای پروژه‌­های سرمایه­‌گذاری، طرحی توجیهی آن تهیه می‌­شود تا به این وسیله از خطرات ناشی از زیان احتمالی تا حد زیادی کاسته شود. کار نرم‌­افزار COMFAR همین است؛ به بیان دیگر COMFAR ابزاری برای ارزیابی اقتصادی پروژه­‌های سرمایه­‌گذاری است که توسط آن می­‌توان شاخص‌­های اقتصادی پروژه­‌ها را محاسبه و با قابلیت­‌هایی مانند تحلیل حساسیت، تاثیر تغییرات هریک از پارامترها را بر فرایند مالی طرح، بررسی کرد و در نهایت در خصوص پذیرش یا عدم پذیرش طرح تصمیم‌­گیری نمود. پس از مطالعه‌­ی این کتاب موارد زیر را می­‌آموزید:

  • روش نصب تخصصی نرم­‌افزار کرک­‌شده‌­ی COMFAR؛
  • محیط نرم­‌افزار و ابزارهای آن؛
  • یک گزارش توجیهی با استانداردهای UNIDO تهیه و سپس آن­ را تحلیل می­‌کنید؛
  • مطالب آموزشی را با توضیحات کامل همراه با تمرین فرامی­‌گیرید؛
  • به شکلی تخصصی و علمی نرم‌­افزار را فرامی­‌گیرید.

 

نرم افزار COMFAR.III.Expert.v3.0 به همراه روش نصب و فعالسازی آن را از اینجا دانلود کنید.

توجه:
با توجه به قدیمی بودن ساختار این نرم افزار، هنگام نصب نرم افزار مشکلاتی با ویندوزهای ۷ به بالا و مخصوصا سیستمهای ۶۴ بیتی وجود خواهد داشت. اگر ویندوز شما ۶۴ بیتی است می توانید از ویرچوال ماشینی که ویندوز ۳۲ بیتی را در رایانه شما راه اندازی می کند بهره بگیرید در غیر این صورت این نسخه در ویندوز های ۶۴ بیتی نصب نمی گردد.

- اگر از ویندوز ۷ استفاده می کنید موارد زیر را نیز لحاظ نمائید:

در فولدر نرم افزار روی دو فایل سیستمی haspuser و setup کلید راست نموده و از مسیر properties و compatibility گزینه windows xp service pack3 را تنظیم نمائید.

از مسیر control panel و getting started گزینه های choose when to be notified و change settings را کلیک نموده و حالت never notify را تنظیم نمائید.

- از دستورالعمل مندرج در فولدر crack تبعیت نموده و نرم افزار را نصب نمائید. در صورت امکان نرم افزار را در درایوهای غیر سیستمی نصب کنید. نصب زبان های فارسی و انگلیسی فراموش نگردد.

3- در صورت نمایش نامناسب فونت های فارسی در هر بخشی از نرم افزار، طبق راهنمای تنظیم زبان فارسی نرم افزار کامفار که در کنار فایل نصب است، عمل نمائید.