طراحی و تحلیل مکانیزم ها و سیستم های مکانیکی با Adams View/Car | نشر دانشگاهی كيان

ورود اعضا
مرجع کاربردی ادمز
امتیاز:
تعداد امتیاز ها: 2
یک فصل از کتاب را بخوانید

طراحی و تحلیل مکانیزم ها و سیستم های مکانیکی با Adams View/Car

مشخصات:
تعداد صفحات: 328
قطع: وزیری
کتاب دارای CD می باشد (گزارش اشكال)
شابک: 3-122-307-600-978
تاریخ و نوبت چاپ: چاپ اول 1395
وزن: 600 گرم
قیمت اصلی:
850000ریال
قیمت با تخفیف: 680000ریال

نرم افزار MSC Adams یکی از بیرقیب ترین نرم افزارهای مدل سازی و تحلیل سیستم های دینامیکی در صنعت و مراکز تحقیقاتی است. قابلیت ها و محیط های متنوع بر اساس دینامیک سیستم های چندجسمی این نرم افزار را به یکی از ابزارهای نیرومند و بی نظیر در مهندسی مکانیک تبدیل نموده است. همچنین طراحی و ایجاد محیط های کاملا تخصصی در زمینه مهندسی خودرو در یک بسته نرم افزاری با نام Adams/Car توانسته توجه بسیاری از خودروسازان و مهندسان خودرو را به خود جلب نماید؛ چرا که قادر است خودرو را حتی قبل از ایجاد مدل نمونه با دقت بالایی تحلیل نماید.
در این کتاب دو بخش بسیار پرکاربرد از این نرم افزار در مهندسی مکانیک، مورد بررسی قرار می گیرد. بخش اول کتاب به محیط Adams/View که برای مدل سازی، تحلیل دینامیکی و سینماتیکی مکانیزم ها به کار می رود، می پردازد. در این قسمت دستورات به صورت جامع معرفی و سپس با استفاده از شبیه سازی گام به گام مکانیزم های پرکاربرد، این دستورات به صورت کاربردی مورد بررسی قرار می گیرند و نحوه استخراج نتایج، آموزش داده می شود. در بخش دوم کتاب محیط Adams/Car که در مهندسی خودرو برای تحلیل فرمان پذیری، سواری، سیستم تعلیق و ... استفاده می شود، معرفی می گردد. در این بخش سعی شده است تا با استفاده از مثال های مفید و معرفی تحلیل های مختلف، به صورت کاربردی مخاطب را با محیط و نحوه تحلیل آشنا نماید.
پس از مطالعه این کتاب، مخاطبان قادر خواهند بود نه تنها مکانیزم مورد نظر خود را پیاده سازی و نتایج آن را تحلیل نمایند، بلکه این مکانیزم را وارد خودروی مورد نظر خود نموده و اثرات دینامیکی آن را در خودرو بررسی نمایند.

برای دریافت راهنمای تصویری نصب Adams 2015 64bit اینجا را کلیک کنید.

برای دریافت فایل PDF راهنمای نصب Adams 2012 32bit اینجا را کلیک کنید.