آموزش گام به گام MSP 2016 | نشر دانشگاهی كيان

ورود اعضا
مایکروسافت پروجکت
امتیاز:
تعداد امتیاز ها: 1
یک فصل از کتاب را بخوانید

آموزش گام به گام MSP 2016

مشخصات:
تعداد صفحات: 384
قطع: وزیری
کتاب دارای DVD می باشد (گزارش اشكال)
شابک: 3-177-307-600-978
تاریخ و نوبت چاپ: اول 96
وزن: 650 گرم
قیمت اصلی:
425000ریال
قیمت با تخفیف: 340000ریال

زمان، هزینه و عملکرد، از اساسی‌ترین فاکتورهایی هستند که در مقوله برنامه‌ریزی و کنترل پروژه در مرکز توجه قرار دارند و اندازه‌گیری و تحلیل این فاکتورها بدون استفاده از ابزارهای کارا و سودمند، نتایج مطلوبی را به همراه نخواهد داشت. با این حساب در دو دهه اخیر، استفاده از ابزارهای محاسبه‌گر قوی از جمله نرم‌افزارها، رشد سریعی داشته است. شرکت Microsoft Project در جهت این نیاز قدم برداشته و آخرین نسخه موجود Microsoft Project 2016 است که نسبت به نسخه‌های پیشین از قابلیت‌های بیشتری برخوردار است.
    در این مجموعه، جنبه‌های مختلف این نرم‌افزار همگام با فرایند مدیریت پروژه بررسی می‌شود. مباحث این کتاب، حاصل تلاش چندین ساله اعضای تیم مدیریت و کنترل پروژه گروه نرم‌افزاری دانشکده مهندسی صنایع دانشگاه علم و صنعت ایران و تجارب آنها در این زمینه و نیز تجربیات و آموخته‌های حاصل از برگزاری چندین دوره آموزشی این نرم‌افزار در دانشگاه علم و صنعت ایران است.
     مطالب کتاب به صورت فرایندی منظم، هدفمند و پیوسته مطرح شده است که این امر از یک سو درک و فهم فرایند برنامه‌ریزی و کنترل پروژه و همچنین روند ارتقای مهارت‌ها را به مراتب تسهیل می‌نماید و از سوی دیگر باعث می‌شود تا خواننده محترم همگام با کتاب به صورت عملی یک پروژه را دنبال کند و از مطالعه منظم کتاب لذت ببرد.

ویدیوی راهنمای تصویری نصب را از اینجا دانلود فرمایید.