مرجع کامل 3ds Max 2018 | نشر دانشگاهی كيان

ورود اعضا
مرجع کامل تری دی مکس 2018
امتیاز:
تعداد امتیاز ها: 1
یک فصل از کتاب را بخوانید

مرجع کامل 3ds Max 2018

ویراستار: لیلا غلامرضایی
مشخصات:
تعداد صفحات: 592
قطع: وزیری
کتاب دارای DVD می باشد (گزارش اشكال)
شابک: 4-183-307-600-978
تاریخ و نوبت چاپ: 1396 اول
وزن: 1050 گرم
قیمت اصلی:
450000ریال
قیمت با تخفیف: 360000ریال

Autodesk 3ds Max بسیار آشناتر از یک برنامه‌ی گرافیکی جدید است که بخواهیم آن را معرفی کنیم؛ این غول نرم‌افزاری، یک برنامه‌ی گرافیک سه‌بُعدی کامپیوتری حرفه‌ای به شمار می‌رود که برای مدل‌سازی، متحرک‌سازی و پرداخت‌کاری صحنه‌های گوناگون به‌کار می‌رود. این برنامه روی سیستم عامل ویندوز نصب می‌شود و با بسیاری از پلاگین‌ها مانند V-Ray سازگار است. Max توسط شرکت Autodesk ساخته، به بازار عرضه و در نهایت پشتیبانی می‌شود.
Max توسط توسعه‌دهندگان بازی‌های ویدئویی، بسیاری از استودیوهای تبلیغات تلویزیونی و همچنین استودیوهای مجسم‌سازی معماری مورد استفاده قرار می‌گیرد و از دیر زمانی است که از آن در جلوه‌های ویژه سینمایی و مجسم‌سازی اولیه‌ی فیلم‌ها نیز استفاده می‌شود؛ هرچند که شما با هر سلیقه و ایده‌ای می‌توانید از آن برای خلق تصورات خود بهره بگیرید.
کتاب حاضر ضمن پوشش ابزارهای پرکاربرد نسخه‌های مختلف Max، همچنین حاوی جدیدترین ابزارهای نسخه‌ی 2018 نیز می‌باشد. لازم به ذکر است هرچند کتاب حاضر با رویکرد ساختمانی نگاشته شده اما شما بدون توجه به نوع کاربری و یا حوزه‎‌ی کاری‌تان، هرآن چیزی را که از Max مورد نیازتان باشد در این کتاب پیدا می‌کنید. کتاب حاوی ده‌ها تمرین متنوع و مستقل است که هریک دربردارنده‌ی نکات آموزشی فراوانی هستند. بنابراین وقت را از دست ندهید و بی‌درنگ شروع کنید...

ویدیوی راهنمای تصویری نصب را از اینجا دانلود فرمایید.
برای دیدن فیلم راهنمای تصویری نصب، بلندگوی خود را روشن کنید.

کدهای درخواستی 3ds Max 2018 برای نصب از سه قسمت به شرح زیر تشکیل شده‌اند:

Serial number: 666-69696969

Product Key: 128J1

توجه: روال عملیات نصب همه محصولات اتودسک شامل اتوکد و تری‌دی‌مکس یکسان است و کافی است روش نصب یکی از آنها را بدانید.