شبیه‌سازی معماری با V.Ray (4) NEXT به همراه پروژه | نشر دانشگاهی كيان

ورود اعضا
وی ری 4
امتیاز:
تعداد امتیاز ها: 1
یک فصل از کتاب را بخوانید

شبیه‌سازی معماری با V.Ray (4) NEXT به همراه پروژه

مشخصات:
تعداد صفحات: 432
قطع: وزیری
شابک: 4-224-307-600-978
تاریخ و نوبت چاپ: 98 اول
وزن: 700 گرم
قیمت اصلی:
550000ریال
قیمت با تخفیف: 440000ریال

پلاگین قدرتمند V-Ray که نسخه‌ی جدید آن به‌تازگی با نام تجاری V-Ray Next منتشر شده، بهترین و پیشرفته‌ترین امکانات و قابلیت‌های موجود در دنیای گرافیک کامپیوتری را در اختیار معماران و علاقه‌مندان حوزه‌ی شبیه‌سازی معماری قرار داده است. از تغییرات اساسی V-Ray نسبت به نسخه‌های پیشین می‌توان به استفاده از GPU برای رندرینگ بلادرنگ و همچنین افزایش سرعت و بهبود قابل توجه کیفیت خروجی اشاره کرد.
شما با استفاده از آموزش‌های تخصصی و کاربردی V-Ray در این کتاب می‌توانید رندرهای بسیار طبیعی و واقع‌گرایانه (رئالیستیک) برای پروژه‌هایتان تهیه و تولید کنید. اگرچه تاکید و تمرکز این کتاب بر آموزش V-Ray در شاخه‌ی معماری است، ولی کلیه‌ی علاقه‌مندان در حوزه‌های انیمیشن‌سازی، تبلیغات‌، بازی‌سازی کامپیوتری‌، صنایع خودروسازی، جلوه‌های ویژه سینمایی و... نیز می‌توانند از این آموزش‌ها بهره ببرند.
در بخش اول این کتاب، محیط و ابزارهای کاربردی V-Ray به صورت کامل معرفی و تشریح شده و در بخش دوم پروژه‌های کاربردی و اجرایی به صورت گام به گام بررسی و تحلیل شده‌اند. با مطالعه‌ی این کتاب می‌توانید به راحتی و با تسلط کامل، اقدام به ساخت هرگونه صحنه‌ی معماری با هر سطحی از پیچیدگی کرده و با نورپردازی، متریال‌دهی و رندرینگ حرفه‌ای، پروژه‌ی خود را پرزنت کنید.