آموزش گام به گام MSP 2019 | نشر دانشگاهی كيان

ورود اعضا
مایکروسافت پروجکت 2019
امتیاز:
تعداد امتیاز ها: 1
یک فصل از کتاب را بخوانید

آموزش گام به گام MSP 2019

مشخصات:
تعداد صفحات: 400
قطع: وزیری
کتاب دارای DVD می باشد (گزارش اشكال)
شابک: 0-251-307-600-978
تاریخ و نوبت چاپ: اول 99
وزن: 600 گرم
قیمت اصلی:
795000ریال
قیمت با تخفیف: 636000ریال

زمان، هزینه و عملکرد، از اساسی‌ترین فاکتورهایی هستند که در مقوله برنامه‌ریزی و کنترل پروژه در مرکز توجه قرار دارند و اندازه‌گیری و تحلیل این فاکتورها بدون استفاده از ابزارهای کارا و سودمند، نتایج مطلوبی را به همراه نخواهد داشت. با این حساب در دو دهه اخیر، استفاده از ابزارهای محاسبه‌گر قوی از جمله نرم‌افزارها، رشد سریعی داشته است. شرکت Microsoft Project در جهت این نیاز قدم برداشته و آخرین نسخه موجود Microsoft Project نسبت به نسخه‌های پیشین از قابلیت‌های بیشتری برخوردار است.
در این مجموعه، جنبه‌های مختلف این نرم‌افزار همگام با فرایند مدیریت پروژه بررسی می‌شود. مباحث این کتاب، حاصل تلاش چندین ساله اعضای تیم مدیریت و کنترل پروژه گروه نرم‌افزاری دانشکده مهندسی صنایع دانشگاه علم و صنعت ایران و تجارب آنها در این زمینه و نیز تجربیات و آموخته‌های حاصل از برگزاری چندین دوره آموزشی این نرم‌افزار در دانشگاه علم و صنعت ایران است.
مطالب کتاب به صورت فرایندی منظم، هدفمند و پیوسته مطرح شده است که این امر از یک سو درک و فهم فرایند برنامه‌ریزی و کنترل پروژه و همچنین روند ارتقای مهارت‌ها را به مراتب تسهیل می‌نماید و از سوی دیگر باعث می‌شود تا خواننده محترم همگام با کتاب به صورت عملی یک پروژه را دنبال کند و از مطالعه منظم کتاب لذت ببرد.

برای دریافت و دانلود راهنمای تصویری نصب این نرم‌افزار روی «اینجا» کلیک کنید.