مدل‌سازی، مونتاژ و نقشه‌کشی با CATIA v5-6 | نشر دانشگاهی كيان

ورود اعضا
آموزش جامع کتیا
امتیاز:
تعداد امتیاز ها: 1
یک فصل از کتاب را بخوانید

مدل‌سازی، مونتاژ و نقشه‌کشی با CATIA v5-6

مشخصات:
تعداد صفحات: 744
قطع: وزیری
شابک: 1-254-307-600-978
تاریخ و نوبت چاپ: اول 99
وزن: 1150 گرم
قیمت اصلی:
1300000ریال
قیمت با تخفیف: 1040000ریال

امروزه هیچ مهندسی را نمی‌یابید که تا به حال نام CATIA را نشنیده باشد؛ این برنامه، نرم‌افزاری پارامتریک و دارای بیش از 100 محیط کاری می‌باشد و اعمال بیشماری از آن ساخته است. توضیح در مورد CATIA در این فضای اندک نمی‌گنجد اما همین بس بدانید که شرکت‌های هواپیماسازی‌‎ای مانند بوئینگ و خودروسازهایی همچون فورد و نیسان از این نرم‌افزار به‌طور گسترده و چندمنظوره استفاده کرده و می‌کنند.
اما ویژگی‌هایی که این کتاب را از سایر کتب موجود در بازار متمایز می‌سازند عبارت‌اند از:
 این کتاب مبتنی بر جدیدترین نگارش CATIA می‌باشد.
 در کتاب از زیاده‌گویی اجتناب شده و تمرکز مطالب آموزشی آن بر ابزارها و دستورات پرکاربرد سه محیط Part Modeling، Assembly و Drafting می‌باشد.
 کتاب به زبانی ساده و گویا از ابتدا کاربر را با فضای برنامه آشنا می‌سازد و بی‌دغدغه و آهسته‌آهسته درون محیط گردش می‌دهد تا به راحتی با ابزارهای CATIA آشنا کند.
 این کتاب سرشار از تمرین‌های متنوع و فراوانی است که همگی کاربردی می‌باشند؛ آن‌چنانکه شما را با قطعات و مجموعه‌های صنعتی موجود در بازار کار آشنا می‌سازد.
 شما با دنبال کردن مطالب آموزشی این کتاب علاوه بر حرفه‌ای شدن در کار با CATIA، امکان آن را می‌یابید که متکی بر خود، سایر ابزارهای تکمیلی برنامه را نیز به‌راحتی هرچه تمام‌تر بیاموزید و به ‌کار ببندید.

فایل‌های تمرینی لازم برای مطالعه کتاب را با کلیک روی «اینجا» دانلود کنید.