آموزش کامل ARDUINO (آردوینو) براساس پروژه‌های کاربردی | نشر دانشگاهی كيان

ورود اعضا
آردوینو کاربردی
امتیاز:
تعداد امتیاز ها: 1
یک فصل از کتاب را بخوانید

آموزش کامل ARDUINO (آردوینو) براساس پروژه‌های کاربردی

مشخصات:
تعداد صفحات: 392
قطع: وزیری
شابک: 6-262-307-600-978
تاریخ و نوبت چاپ: اول 1400
وزن: 600 گرم
قیمت اصلی:
895000ریال
قیمت با تخفیف: 716000ریال

شده که به یک وسیله برقی نگاه کرده‌ باشید و برایتان سوال پیش آمده باشد که چطور کار می‌کند؟ به احتمال زیاد، بله و آن وسیله ممکن است یک قایق کنترلی، کنترل تلویزیون، سیستم کنترل آسانسور، دستگاه فروش خودکار و یا یک اسباب‌بازی برقی بوده باشد. آیا تا به حال قصد داشته‌اید که یک ربات، یک ایستگاه هواشناسی یا یک سیستم هوشمند و خودکار بسازید، ولی نمی‌دانید از کجا و چطور شروع کنید؟ بورد آردوینو می‌تواند پاسخگوی بسیاری از این سوالات شما باشد. بورد آردوینو به شما این امکان را می‌دهد که با هزینه کم و بسیار ساده وارد دنیای رباتیک و الکترونیک شوید و ایده‌های جالب و شاید جدید خود را پیاده‌سازی کنید.
مولفان این کتاب سال‌هاست که در زمینه رباتیک در بخش‌های صنعت و دانشگاه مشغول به فعالیت هستند و از بورد آردوینو در بسیاری از پروژه‌های کاربردی خود بهره برده‌اند و این کتاب به نوعی حاصل تجربیات چندین و چند ساله آنها در این زمینه است.
تمام تلاش نویسندگان کتاب حاضر، به نحوی است که خواننده پس از مطالعه کامل و دقیق آن، قادر باشد هر ایده‌ای که در ذهن دارد را پیاده‌سازی کند و حتی اگر توانایی تولید و عرضه آن را داشت، بتواند محصول خود را برای فروش در اختیار علاقه‌مندان قرار دهد. در این کتاب بیش از 40 پروژه از روشن کردن LED تا کنترل اشیا از طریق اینترنت به‌صورت کامل و قدم‌به‌قدم بررسی و تشریح شده است. لازم است ذکر شود که برای مطالعه کتاب نیاز به دانش خاصی نیست و این کتاب برای همه سنین قابل استفاده است.